Готелі Чехії - 3601 готель від 96 грн доступно для бронювання

Ціни на готелі Чехії

 

Готелі в Чехії

Чехія — країна без яскраво вираженого туристичного сезону. Точніше, в цій країні потік туристів не зменшується, здається, ніколи. Готелі в Чехії працюють цілий рік, надаючи своїм гостям відмінні умови проживання. Будь то Прага, Карлові Вари, або менш відомі Подебради і Яхімов — в будь-якому місті ви знайдете дружелюбне ставлення до себе і бажання допомогти, зробивши відпочинок максимально комфортним.

Відпочинок у Чехії

Відпочинок у Чехії незмінно пов’язаний з двома основними напрямками. Перше особливо яскраво виражено в Празі — сюди їдуть на власні очі побачити здіймаються в небо готичні собори, подивитися на середньовічні замки і прогулятися старовинними вуличками. Карлові Вари й інші курорти відомі, передусім, оздоровчими центрами, хоча архітектурна складова тут теж важлива.

Ще одна сторона відпочинку в Чехії — кулінарна дегустація чеського пива. На кожній вулиці в кожному місті ви зустрінете численні пивні, і навряд чи хоч в одній знайдеться несмачне пиво! У поєднанні з можливістю спробувати знамените Вепрево коліно, смажені ковбаски та інші страви, тур з екскурсійного цілком може перетворитися на кулінарний.

Відмінний сервіс у готелях Чехії

Готелі в Чехії можуть надати вибір готелів від 2 до 5 зірок — все як у традиційній Європі. При цьому тут нерідко зустрічаються готелі світових готельних мереж, а також місцеві невеликі комплекси. У цілому всі готелі в Чехії можуть похвалитися відмінним сервісом, який не поступається іншим європейським містам. Навіть двозіркові готелі в Чехії прагнуть порадувати своїх гостей затишними номерами і сніданком. Він навряд чи нагадає шведський стіл турецьких курортів, проте свіжа випічка та кави можуть стати відмінним початком дня, повного екскурсій. А більш вишукані страви можна спробувати і в місцевих закладах. Ціни в них дуже невисокими, а порції подають величезні.

 

вибрати та забронювати готель у Чехії

Чехія

Чехія Прага