Готелі Франції - 12000+ готелів від 35$ доступно для бронювання

Сайти бронювання готелів

Бронювання готелів в містах Франції

Вибрати і забронювати готель у Франції

Франція може запропонувати кожному мандрівникові дійсно ідеальні умови відпочинку. Ця країна просто-таки наповнена задоволеннями і готова подарувати їх кожному приїжджому! Круасани в паризьких кафе доставлять нітрохи не менше задоволення ніж огляд живопису в музеях цього міста, поїздка на Монмартр обов’язково обернеться покупкою картини невідомого вуличного художника. Якщо ж виїхати за межі Парижа, то нас зустрічають знамениті на весь світ Ніцца і Канни з блакитними водами Середземного моря.

Любителі екзотичної природи їдуть на Корсику, щоб спробувати місцевий сир і насолодитися колоритом острова. Шанувальники пейзажів і просторих ландшафтів їдуть в Прованс і долини Луари, де збереглася величезна кількість старовинних замків. А взимку Францію наповнюють шанувальники зимових видів спорту, що поспішають покататися на всесвітньо відомих курортах в Альпах.

Зовсім недавно у Франції стали з’являтися готелі з оцінкою 5 зірок. Це пов’язано з тим, що до 2009 року найвищою категорією для готелів була оцінка 4 Luxe. Тепер же готелі у Франції можуть похвалитися відповідністю міжнародним стандартам. Це дозволить туристам менше плутатися при виборі готелю у Франції.

Особливості готелів є в кожному регіоні Франції. Особливо це помітно на гірськолижних курортах, де присутні численні шале. Вони розташовані близько від гірськолижних трас і зазвичай являють собою невеликі будиночки на кілька апартаментів в 2-4 поверху.

Варто відзначити, що готелі у Франції надають чудовий вибір всім мандрівникам. Навіть цілком середні «трійки» можуть бути прирівняні до європейської «четвірці». Справа в тому, що багато готелів схильні спеціально занижувати свій рівень для зниження суми податків.

Знайти і забронювати готель у Франції