Готелі Дубая, ОАЕ - 516 готелів від $15 доступно для бронювання

Розкішний 5-зірковий пляжний готель на острові Пальма Джумейра в Дубаї
Готель і резиденції Кемпінські Палм Джумейра

Вибрати і забронювати готель у Дубае

 

Всі готелі міста Дубай (Об’єднані Арабські Емірати)

На цій сторінці ви зможете отримати докладну й актуальну інформацію про кращих по співвідношенню ціни і якості пропонованих послуг готелях міста Дубай і забронювати один з них онлайн в кілька кліків. Дубай являє собою живописне курортне містечко, розташований на території Об’єднаних Арабських Еміратів і є столицею цієї країни.

Зупинившись в розкішному готелі цього прекрасного курорту, ви зможете насолодитися прекрасним пляжним відпочинком, райськими пейзажами місцевої природи, а також дивовижними стравами місцевої кухні. Тут ви зможете відвідати такі пам’ятки, як знаменита будівля Дубайського Міжнародного Торгового Центру, мечеть Джумейра, форт Аль Фахіді, Палац шейха Саїда, Село ловців перлів, міський зоопарк і інші цікаві об’єкти столиці.

 

Карта готелів у Дубае

Карта готелів в Дубаї

Дубай Карта готелів

 

Готелі Дубая, ОАЕ 5 зірочок — 103 готеля від $55 доступно для бронювання

Готелі Дубая в категорії 5 зірок — осередок розкоші в поєднанні з високим комфортом постояльців. Як правило, готелі цієї категорії розміщуються на узбережжі Перської затоки, однак бувають і винятки. Ці винятки створювалися виключно для ділових людей, яким важливо завжди перебувати в центрі будь-яких подій. Це простежується у всьому, від стилістичних особливостей оформлення номерів, до надання додаткових послуг. У втім у туриста завжди залишається вибір.

Якщо ви вирішили відправитися сюди в першу чергу, з діловими інтересами і для шопінгу, варто звернути увагу на готелі Дубая категорії 5 зірок, розташовані в адміністративному центрі міста. Ну, а туристам і любителям ледачого пляжного відпочинку варто звернути свою увагу на цілу плеяду готельних комплексів, густо усіяли узбережжі.

Обираючи той чи інший готель, варто спиратися не тільки на офіційні проспекти, але і схилити свій слух до відгуками інших мандрівників, туристів і часто літаючих бізнесменів. Відгуки постояльців куди більш промовисті, ніж сухі факти готельних критиків або надмірно оптимістичні і райдужні обіцянки рекламних матеріалів. Однак особливого ризику нарватися на низькоякісний сервіс у готелях АОЕ, зокрема Дубаї, просто немає. Країна живе не тільки завдяки нафтовидобувної бізнесу, але й туризму. Саме тому якість сервісу і відповідальність адміністрації кожного готелю знаходяться на висоті.

 

Готелі Дубая 4 зірки — 164 готеля від $25 доступно для бронювання

Готелі Дубая в категорії 4 зірки повністю відповідають встановленим статусом. Це дуже розумно, враховуючи, що друга за значимістю стаття доходів емірату після нафти — туризм. Однак це не привід розслаблятися, пошукайте трохи інформації про кожного із запропонованих вам варіантів. У цій категорії всі готелі унікальні, і кожен пропонує свої умови для постояльців. Це стосується не тільки інтер’єрів і кухні, але і сервісу. Багато готелів надають ряд включених і додаткових послуг, які зроблять перебування в країні набагато приємніше і комфортніше.

Готелі Дубая категорії 4 зірки розташовують обширним номерним фондом. Тут легко можна оселитися як мандрівникові-одиночці, так і великій родині. Для групових турів надаються особливі, ще більш вигідні умови на розміщення. Всі номери відповідають класу «комфорт», а окремі готелі надають умови класу «люкс». Тут є все, що може знадобитися постояльцеві для відпочинку. Персонал готелю завжди уважний до потреб постояльців і чемний.

Як правило, постояльці можуть розраховувати на послуги трансферу аеропорт-готель-аеропорт, широкий вибір екскурсійних програм, а також регулярні поїздки по найбільшим торговим центрам міста. Готелі Дубая в категорії 4 зірки — вибір досвідченого туриста, що цінує свій комфорт.

 

Готелі у Дубаї, ОАЕ 3 зірки — 162 готеля від $24 доступно для бронювання

Дубай щорічно приваблює до себе сотні тисяч туристів, охочих до нових вражень, проте велика частина з них повертається з легким подивом. Незважаючи на безліч помпезних статусів, Дубай залишається стандартним мегаполісом, який досить бурхливо обростає новими хмарочосами, в яких розміщуються торговельні центри, готелі і просто житлові апартаменти. Крім численних торгових центрів і пляжів тут абсолютно нічого немає. Звичайно, можна відправитися в краєзнавчий музей або відправитися на екскурсію в єдиний 7-зірковий готель у світі і навіть можна відправитися на Острів пальм, щоб помилуватися на справжні краси цих місць. В цілому, Дубай — вибір для пасивного пляжного відпочинку і активного шопінгу. Також дозвіллям туристів займаються готелі Дубая в категорії 3 зірки і вище. Постояльцям пропонуються самі різноманітні екскурсійні програми, від відвідування класичних музейних експозицій, до знайомства з побутом кочівних бедуїнів. Організацією займаються досвідчені екскурсоводи, вільно висловлюватися мовою туристичної групи, тому спілкування протікає без будь-яких ускладнень.

Що ж можуть запропонувати готелю Дубая в категорії 3 зірки? Ідеальне поєднання ціни і рівня сервісу. Адміністратори і персонал готелю працюють цілодобово, допомагаючи вирішувати виниклі проблеми, та й просто забезпечуючи комфорт постояльців.

Номери готелів облаштовуються за рівнем комфорту середнього рівня: чисті та охайні із сучасними, часто уніфікованими інтер’єрами. Обов’язково обладнуються системою кондиціонування повітря, без якої практично неможливо відчувати себе нормально при температурі повітря понад 35 градусів.

 

Готелі Дубая, ОАЕ 2 зірки — 58 готеля від $20 доступно для бронювання

Готелі Дубая в категорії 2 зірки є ідеальним варіантом для мандрівників, що віддають перевагу основну частину бюджету поїздки витрачати на розваги, екскурсії та шопінг — на що завгодно, окрім розкоші проживання. У цій позиції є свої резони, адже готелі Дубая в категорії 2 зірки забезпечують всім необхідним: зручні ліжко в чистому і затишному, а що найважливіше, у кондиціонером номері, душовою кімнатою та сніданками. Адже більшу частину часу туристи проводять далеко за межами готелів, знайомлячись з місцевими пам’ятками, штурмуючи торгові центри або просто продався млості на одному з прекрасно-обладнаному пляжі.

Готелі Дубая в категорії 2 зірки забезпечують базовий рівень комфорту, все інше, при бажанні можна отримати за додаткову плату. Наприклад, доступ в Інтернет безпосередньо з номера обійдеться в 5-10 євро, хоча в холі послуга надається абсолютно безкоштовно. Теж стосується і додаткового живлення. Якщо ви плануєте харчуватися десь за межами готелю, то немає ніякого сенсу передплачувати обіди і вечері, можна обмежитися тільки сніданками.

 

Готелі у Дубаї 1 зірка — 29 готеля від $10 доступно для бронювання

У Дубаї є ще й 29 готелів з ​​1 зіркою. У цю категорію потрапили як недорогі заклади вартістю від 10 доларів, так і дорогі ціною в $ 1000 за номер на добу. Мабуть це готелі Дубая, які ще зовсім недавно побудовані і не отримали заслужене місце в міжнародній класифікації.

 

Знайти та забронювати готель у Дубаї

готели Дубай

Готелі в Дубаї