Готелі міста Анталія, Туреччина - 288 готелів від $15 за номер

Готелі Анталії

Вибрати і забронювати готель в Анталії

 

Готелі турецького курорту Анталія

Готелі Анталії (Туреччина), одного з великих курортів на середземноморському узбережжі, вельми популярні у наших туристів. Привабливості курорту додає й те, що на відміну від інших міст, Анталья — не тільки курортне селище, але і велике місто зі своєю історією. Тут є чимало чудових пам’яток культури та архітектури: Мінарет Йівлі споруди 13 століття, Ворота Адріана, водоспади Дюден і Куршунлу. Цікавий туристам і район старого міста з вузькими і кривими вуличками, де збереглися будівлі римської, візантійської і оттоманської епох.

Готелі в Анталії дуже численні, тут є готелі на будь-який смак. У цьому місті люблять відпочивати як індивідуальні мандрівники, так і сім’ї з дітьми і молодіжні компанії. Адже в місті можна знайти не тільки галькові, але й піщані пляжі, що більше підходить для дитячого купання.

Дуже багато готелів в Анталії розташовані не в самому місті, а вздовж узбережжя. Вони витягнулися на багато кілометрів уздовж лінії берега і пропонують прекрасні умови для відпочинку. Практично всі готелі в Анталії мають власний басейн, схема живлення залежить від бажання гостя. Постояльці можуть замовити тільки сніданки чи систему «все включено».

Для ділових гостей і тих, хто приїхав до Антальї (Туреччина) з екскурсійними цілями, підійдуть готелі в центрі міста і біля аеропорту. Вони, як правило, відрізняються невеликою територією і більш низькими цінами, а також наявністю спеціалізованих послуг для ділових гостей.

Зараз досить багато воліють приїжджати на відпочинок до Туреччини не на два тижні. А місяць і навіть більше. У цьому випадку оптимальними для проживання стануть апартаменти, які теж можна зняти в Антальї. У цьому випадку умови проживання будуть нагадувати справжній будинок: з кількома кімнатами і невеликою кухнею, на якій є все необхідне обладнання для приготування їжі. До того ж у разі оренди на тривалий термін господарі апартаментів часто готові надати додаткову знижку

Ціни на готелі в Анталіі

 

Карта готелів Анталії

Готелі курорту Анталія

Карта готелів узбережжя Анталії