Готелі України - 1400+ готелів від 10$ доступно для бронювання

Пошук та бронювання готелів

Сайти бронювання готелів

Україна Готелі

Бронювання готелів в містах України

Україна ніколи не була далекою для подорожей країною. Близька культура, невелика відстань і схожа мова — все це робить цю країну чудовим місцем відпочинку. До того ж навесні і влітку тут стоїть чудова сонячна погода, можна насолодитися красивою природою і скуштувати національні українські страви. При цьому бюджет поїздки на Україну і вартість проживання в готелі може бути зовсім невеликим — вам вистачить коштів на всі задоволення!

Основні туристичні маршрути включають в себе не тільки пляжний відпочинок на морі, але й екскурсійні тури, відпочинок в санаторіях Карпатського регіону. Ціни тут тримаються на низькому рівні в порівнянні з сусідніми європейськими країнами, а рівень обслуговування постійно підвищується. Найпопулярнішими залишаються серед мандрівників міста Київ та Одеса. Кожен з них цікавий по-своєму і може запропонувати неповторний колорит.

Багато готелів в Україні збереглися ще з радянських часів. Це санаторії і будинки відпочинку на відомих курортах, між ними з’являються і нові готелі, які відповідають усім європейським стандартам якості. Крім пляжного відпочинку популярністю користуються лікування в Моршині, Поляні, Трускавці, поступово набирає обертів і гірськолижний бізнес в Карпатах.

Готелі та мотелі в Україні — це величезний вибір серед різноманітних варіантів житла. Тут можна оселитися в шикарному готелі міжнародної мережі, який анітрохи не поступається подібним готелям у Західній Європі. А можна знайти скромний і затишний невеликий готель, який вміщує менше 100 чоловік. Поступово відходять у минуле традиції знімати кімнати на півдні, як робили наші батьки, але орендувати апартаменти у Києві або Одесі буде вигідно, якщо в поїздці бере участь кілька людей.


Київ   Одеса   Львів   Харків Ялта Севастополь Донецьк Буковель Дніпропетровськ Алушта та інші міста України


Популярні напрямки пошуку готелів в Україні


Готелі Києва - 370+ готелів доступно для бронювання

Готелі Києва — 370+ готелів доступно для бронювання від $10

Забронювати готель в Києві можна заздалегідь або ж перед самою поїздкою. Навіть якщо Ви плануєте короткий виїзд на вихідні, місце для розміщення знайти буде не складно. Готелі Києва відрізняють ціни, розташування, кількість зірок і різноманітний сервіс.

Готелі Львова, Україна - 149 готелів доступно для бронювання

Готелі Львова, Україна — 149 готелів доступно для бронювання від $10

Якщо ви хочете вдало забронювати готель у Львові, варто прислухатися до деяких порад досвідчених мандрівників. Як правило, така інформація дозволяє уникнути типових помилок, які легко можуть, або змастити, або повністю зіпсувати враження про місто, відпочинок чи відрядження.

Готелі Одеси, Україна - 170 готелів доступно для бронювання від $12

Готелі Одеси, Україна — 170 готелів доступно для бронювання від $12

Сучасні готелі Одеси — відмінне місце для розміщення як ділових людей, так і сімейних пар і самотніх мандрівників. У лобі готелів Одеси можна скористатися доступом в Інтернет і одночасно випити чашечку кави, спостерігаючи за жестикулює гуморний одеситами.


 

 
Каталог сайтів Яндекс.Метрика