Готелі Одеси, Україна - 170 готелів доступно для бронювання від $12

Всі готелі Одеси

Готелі Одеси 5*

Готелі Одеси рівня 5 зірок — не рідкість, проте помилково сказати, що їх багато в місті. Пояснення того прості: навіть при високому рівні обслуговування деякі готельні комплекси не володіють всім необхідним для того, щоб отримати статус елітного житла для туристів.

Ті готелі Одеси, що отримали категорію «5 зірок», в повній мірі відповідають всім пропонованим до них вимогам. Стильні сучасні будівлі, обладнані за останнім словом техніки, відкривають свої двері перед найбільш вимогливими гостями. Інтер’єри номерів продумані до дрібниць. Безпосередньо номери оснащені всім необхідним, що може знадобитися відкликає постояльцеві. Дизайнери при розробці обстановки робили акцент не тільки на бездоганний стиль, але і на те, щоб гості відчували себе затишно і розслаблено. Варто відзначити, що їм це вдалося.

Готелі Одеси 5*

Персонал будь-якого готелю Одеси рівня 5 зірок володіє кількома мовами, що дозволяє уникнути мовного бар’єру при обслуговуванні іноземних гостей.

Наявність власного бару, ресторану, басейну, спортивного залу та косметичного кабінету — необхідний мінімум, яким може похвалитися кожен з готельних комплексів високого рівня. Крім усього необхідного для відпочинку та роботи гостям також пропонується всебічна допомога в організації екскурсій і торжеств.

 • Готелі Одеси 4*

  Готелі Одеси категорії 4 зірки

  Сучасні готелі Одеси категорії 4 зірки — відмінне місце для розміщення як ділових людей, так і сімейних пар і самотніх мандрівників. Відповідність категорії накладає на готельні комплекси особливі відбитки, тому Ви можете не побоюватися неприємних штампів з минулого: персонал незмінно ввічливий і послужливий, номери обставлені відповідно до потреб гостей. У лобі готелів Одеси категорії 4 зірки можна скористатися доступом в Інтернет і одночасно випити чашечку кави, спостерігаючи за жестикулює гуморний одеситами.

  Відпочинок тут складно назвати всесезонним: якщо влітку і навесні розквітає природа буквально манить доторкнутися до унікальної красі, то сильні холодні вітри осені та зими швидко стирають всі фарби з вулиць. Бронювати готелі Одеси в 4 зірки варто заздалегідь: у сезон місто наповнюється туристами, які з’їжджаються з країн колишнього СРСР та інших. Вже на місці Ви зможете без праці розібратися, яку екскурсію відвідати і куди неодмінно потрібно з’їздити. Тим більше, що товариські місцеві жителі з радістю допоможуть Вам у цьому.

 • Готелі Одеси 3*

  Готелі Одеси 3 зірки

  Готелі Одеси рівня 3 зірки представляють собою сучасна елегантна житло, розташоване в самому центрі міста. В оточенні численних парків ефектні яскраві будівлі (більшість сучасної споруди) відкривають свої двері для гостей міста, що рвуться познайомитися з ним ближче.

  Одеський відпочинок різноманітний, як і саме місто. Безумовно, ніяк не обійтися без класичних екскурсій, обов’язковою програмою якого є відвідування Оперного театру, пам’ятників у центрі міста. Потім послідує купання, занурення з аквалангом, кінні прогулянки і багато-багато іншого. Місто живе туризмом, тому розваг тут — не перерахувати, і всі вони насправді захоплюючі.

  Готелі Одеси категорії 3 зірки надають досить непоганий сервіс. Місцеві жителі доброзичливі і цікаві, тому завжди зможуть не тільки відповісти на питання туриста, але і провести для нього міні-екскурсію в межах одного районах, а якщо їх не зупинити — то і всього міста. Вибираючи, де зупинитися, зверніть увагу на відгуки: готельні комплекси найчастіше відповідають категорії, проте неприємні сюрпризи ніхто не відміняв і від них варто поберегтися.

 • Готелі Одеси 2*

  Готелі та готелі Одеси категорії 2*

  Готелі Одеси категорії 2 зірки щорічно приймають сотні, тисячі, сотні тисяч гостей, що приїхали в легендарне місто для того, щоб перейнятися його настроєм і колоритом. Саме цей ціновий сегмент найбільш затребуваний завдяки співвідношенню вартості і якості.

  Рівень обслуговування, який надають готелі Одеси рівня 2 зірки, цілком непоганий. Його навряд чи можливо буде назвати бездоганним, проте він достатній для того, щоб Ви змогли отримати задоволення від відпочинку, не зіпсувавши собі настрій неприємностями. Номери в готелях Одеси категорії 2 зірки обставлені таким чином, щоб у гостей під рукою було все необхідне для відпочинку і роботи. Доступ в Інтернет надається в місцях громадського користування.

  Готельні комплекси розташовані недалеко від центру міста. Транспортне сполучення відмінне, тому Ви легко зможете дістатися необхідний пункт. До того ж, персонал завжди готовий допомогти Вам знайти дорогу, замовити таксі або квиток на захід.

  Вибираючи для відпочинку Одесу, Ви не просто їдете до моря, сонця і чудесним соковитим фруктам. Ви також віддаєте перевагу місту, який протягом багатьох років бути курортом для величезної країни. І досі Одеса зберігає свій статус, стаючи рік від року все краще, удосконалюючи дозвілля, розваги, сервіс для гостей.

Знайти та забронювати готель в Одесі