Готелі Єгипту - 968 готелів від $10 доступно для бронювання

Вибрати і забронювати готель в Єгипті

Бронювання готелів в містах Єгипту

Готелі в Єгипті дуже численні і різноманітні, тому класифікація дуже допомагає простіше орієнтуватися в цьому списку.

Варіанти поділяються на пансіони, міські та курортні комплекси, кемпінги, хостели, лоджи (являють собою окремо стоять бунгало в мальовничих куточках) і флотелі (розташовані на круїзних кораблях на Нілі).

Багато невеликі готелі в Єгипті, особливо у великих містах, розраховані радше на місцевих мандрівників. По-справжньому великі комплекси високого класу розташовуються на великих курортах — ось вони і призначені скоріше для туристів.

Якщо ви захочете знайти житло самостійно (у великому місті), з першого разу у вас може не вийти — вибір варіантів не так щоб дуже великий. У провінції з пропозиціями усе ще більш сумно, до того ж, у номерах нерідко відсутня гаряча вода і кондиціонер, а ціни можуть істотно відрізнятися від вулиці до вулиці, при цьому більш висока не гарантує відповідний рівень сервісу. Власне, з пропозиціями середнього класу справа йде схожим чином.

Найбільш популярними і відвідуваними залишаються готелі в Єгипті класу люкс. Їх вибирають туристи з усіх куточків світу. В основному такі готельні комплекси розташовуються ближче до пляжів, мають власну територію, часто дуже немаленьку. Складаються вони з головного корпусу і окремих одно-і двоповерхових котеджів. Нерідко позаду основного корпусу також розташовуються «тематичні» бунгало — спорт, оазис і так далі. Вони віддалені від пляжу, щоб дійти до лінії моря, потрібно перетнути всю територію. Однак і ціни на них нижчі.

Готелі в Єгипті специфічні ще й тим, що тут рекомендують торгуватися. Причому незалежно від класу комплексу (в бюджетних це зовсім є обов’язковим).

Знайти та забронювати готель в Єгипті

 

Популярні напрямки пошуку готелів в Єгипті

Шарм-ель-Шейх     Хургада   Каїр   Луксор   Гіза   Дахаб   Марса-Алам   Мухандісін   Асуан   Ель-Гуна   і решта 13 міст