Готелі Шарм-ель-Шейха - 195 готелів від $12 доступно для бронювання

Вибрати і забронювати готель Шарм-ель-Шейха

Шарм Ель Шейх (Шарм-еш-Шейх) і його околиці стали популярні серед туристів лише чверть століття назад; всі ці роки інфраструктура в регіоні безперервно розвивалася, а площа території відпочинку безперервно зростала. Будівництва готелів у Шармі ведуться і нині, проте майже всі вони знаходяться на околиці курортних зон. Готелі в Шарм Ель Шейху побудовані на першій, другій і місцями навіть третьої лінії, причому як і на будь-якому курорті Єгипту готелі в Шарм ель Шейху можна знайти будь зірковості . Ми пропонуємо Вашій увазі каталог готелів Шарм Ель Шейха.

Тут ви можете отримати всю необхідну інформацію про готелі міста Шарм-ель-Шейх. Крім того, тут же можна в режимі онлайн забронювати готель відповідний вам не тільки по сервісу, але і за вартістю. Шарм-ель-Шейх — місто-курорт в Єгипті на південному краю Синайського півострова на узбережжі Червоного моря, один з районних центрів губернаторства Південний Синай. Як і будь-який інший місто Єгипту, Шарм-ель-Шейх є прекрасним місцем для відпочинку.

Вибрати готель Шарм-ель-Шейха

Кращі готелі Шарм Ель Шейха — 5 * готелі, причому як вхідні в всесвітньо відомі готельні мережі на зразок Hilton, Marriott або Sheraton, так і окремі готелі. Готелі Шарма з 5 зірками розташовані на березі як у старій, найбільш освоєної частини курорту, так і в нових прибережних кварталах. Майже у всіх з них велика зелена територія, кілька басейнів, свій пляж (неодмінно з понтоном), один або кілька великих корпусів. У 5 * готелях Шарма повсюдно пропонують послуги косметичного догляду, різні терапії (масаж, таласотерапія), можливості для активного відпочинку, будь то замовлення екскурсій до знаменитих єгипетським пам’ятках або заняття водними видами спорту (дайвінг, снорклінг, риболовля). Є в Шарм Ель Шейху і 5* готелі з аквапарками. Проблеми з харчуванням або дозвіллям для дітей вкрай рідкісні: в готелях зазвичай кілька ресторанів і кафе з кухнею різних країн і регіонів світу, амфітеатри і клуби з уявленнями для дітей і дорослих, анімація.

Готелі 4* в Шармі також розташовані повсюдно, в тому числі деякі з них розташовані на другій лінії і зазвичай пропонують безкоштовний трансфер на пляж. У четирехвездочних готелях також традиційно є безліч послуг та розваг — від сауни і тенісних кортів до стоунотерапіі і живої музики. Готелі з 4 зірками в Шармі також часто мають власними піщаними пляжами з понтонами, прокат катерів і дайвінг-центрами; обладнання для різних видів спорту в 4 * готелю Шарма також традиційно присутній. У кращих 4 * готелів Шарм Ель Шейха також є аквапарки (з 10-30 гірками і 5-10 басейнами), міні-зоопарки, екскурсійні бюро. Серед 4 * готелів Шарма також багато вхідних у великі готельні мережі Єгипту і міжнародні мережі.

Багато хто з побудованих недавно чотирьох-і п’ятизіркових готелів Шарм Ель Шейха відмінно вписані в природний ландшафт Єгипту, нові 4 * і 5 * готелі Шарма володіють номерним фондом з відмінним видом на прилеглу акваторію.

Готелі 3* Шарма розташовані переважно на другій лінії від моря, з цього слід звернути особливу увагу на трансфер до пляжу — місцями вони відбуваються за невелику плату або всього кілька разів на добу. У багатьох 3 * готелях є басейни, спортивні майданчики, сувенірні лавки, зелені алеї. У кращих 3 * готелях Шарм Ель Шейха також можна знайти послуги косметологів і масажерів, а також невеликі звіринці, анімаційні програми 1 або 2 рази на тиждень. Готелі з 3 зірками, розташовані на першій лінії, обичнор володіють вельми маленькою територією, вони найкраще підійдуть молоді, що любить активний і нічний відпочинок.

У Шармі готелі відмінно підходять як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку; відпочити в готелях Шарм Ель Шейха зможуть і молодята, яким завжди пропонують особливий сервіс, і люди похилого віку.

Місто багате архітектурними, духовними та історичними пам’ятками. До найцікавішим з них відгуки туристів відносять національний заповідник Рас-Мохаммед, коралові рифи острова Тиран, Синайські гори, старе місто з східним базаром і дельфінарій, який перебуває в районі Іль-Меркато. Забронюйте готель в Шарм-ель-Шейху прямо зараз за неймовірно привабливою ціною, і ви гарантовано отримаєте від відпочинку тільки позитивні враження.

Знайти та забронювати готель Шарм-ель-Шейха