Готелі Хургади - 155 готелів від $14 доступно для бронювання

Готелі Хургади

ВИБРАТИ І ЗАБРОНЮВАТИ ГОТЕЛЬ В ХУРГАДІ

Хургада стала курортом менше 40 років тому; всі ці роки інфраструктура безперервно розвивалася, а площа території відпочинку безперервно зростала. В даний час будівельний бум, який тут спостерігався в 80-90-ті роки, вірш, а тому відпочиваючі в Хургаді не побачать безліч активних будівництв. Готелі в Хургаді побудовані на першій, другій і місцями навіть третьої лінії, причому як і на будь-якому курорті Єгипту готелі в Хургаді можна знайти будь зірковості.

На цій сторінці ви зможете отримати інформацію про кращих по співвідношенню ціни і якості сервісу готелях курорту Хургада і забронювати один з них онлайн. Хургада — це великий туристичний центр в Єгипті, розташований на західному узбережжі Червоного моря, в 500 км на південний схід від Каїра. Курорт славиться своїми шикарними піщаними пляжами, прекрасними кораловими островами і різноманітною підводною фауною. Хургада — це міжнародний центр любителів водних видів спорту, в тому числі різних морських прогулянок.

Кращі готелі Хургади — 5 * готелі, причому як вхідні в всесвітньо відомі готельні мережі на зразок Hilton, Marriott або Sheraton, так і окремі готелі, створені місцевими або європейськими бізнесменами. Готелі Хургади з 5 зірками розташовані на березі як у старій, найбільш освоєної частини курорту , так і в нових прибережних кварталах. Майже у всіх з них велика зелена територія, кілька басейнів, свій пляж, 1 або кілька великих корпусів. У 5 * готелях Хургади повсюдно пропонують послуги косметичного догляду, різні терапії (масаж, таласотерапія), можливості для активного відпочинку, будь то замовлення екскурсій до знаменитих єгипетським пам’ятках або заняття водними видами спорту (дайвінг, снорклінг, риболовля). Є в Хургаді і 5 * готелі з аквапарками. Проблеми з харчуванням або дозвіллям для дітей вкрай рідкісні: в готелях зазвичай кілька ресторанів і кафе з кухнею різних країн і регіонів світу, амфітеатри і клуби з уявленнями для дітей і дорослих, анімація.

Готелі Хургади 4* розташовані повсюдно, в тому числі деякі з них розташовані на другій лінії і зазвичай пропонують безкоштовний трансфер на пляж. У четирехвездочних готелях також традиційно є безліч послуг та розваг — від сауни і тенісних кортів до стоунотерапіі і живої музики, а в готелях Sindbad Aqua Hotel, Albatros Jungle AquaPark і Titanik Resort & Aqua Park також є свій аквапарк. Готелі з 4 зірками в Хургаді також часто мають власними піщаними пляжами.

У Хургаді готелі відмінно підходять як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку; відпочити на цьому курорти зможуть і молодята, який завжди пропонують особливий сервіс, і люди похилого віку.

Основними визначними пам’ятками Хургади є коптська церква і центральна мечеть Абдульхасана Ельшазі. Відгуки туристів наполегливо рекомендують відвідати палац «Тисяча і одна ніч», де кожен вечір проходять театралізовані вистави на тему життя в Єгипті в епоху фараонів. Забронювавши готель в Хургаді, рушайте на екскурсію до пірамід в Каїр або в Місто Мертвих в Луксорі, щоб повною мірою насолодитися екзотичним і багатим враженнями відпочинком.

ЗНАЙТИ ТА ЗАБРОНЮВАТИ ГОТЕЛЬ В ХУРГАДІ