Готелі з басейном в Барселоні

Готелі з басейном в Барселоні

Save on your hotel - roomguru.ruБарселона носить масу титулів і звань: другий за величиною місто Іспанії, столиця Середземноморського союзу, найбільший курорт країни, культурно-промисловий центр і так далі. Продовжувати цей список можна досить довго. Завдяки цьому місто користується просто неймовірною популярністю серед туристів. Зупиняє хіба що ціна проживання, яка може досягати 400 доларів США за стандартний одномісний номер у дорогому готелі Барселони. Природно, люкс, президентські номери, а також номери підвищеної комфортності обійдуться ще дорожче.

Готелі Барселони з басейном — рядове явище. Практично кожен курортний готель має власні басейни, навіть з числа готелів першої лінії, і без того мають відмінно обладнані пляжі. Мати басейн в готелі престижно і серед міських закладів. Прикладом може послужити і чотиризірковий Barcelo Raval, розташований менш ніж в ста метрах від культурно-історичного центру міста, і розкішний бутік-готель Barcelona Catedral.

Якщо вибрати готельний комплекс, побудований спеціально для туристів, котрі пляжний відпочинок, все одно деколи хочеться викупатися не в пінистих водах моря, а в спокійній воді басейну.

Готелі з басейном Барселони

————————————————————————————-

Add a Comment