Що подивитися в Барселоні

Що подивитися в Барселоні


Бронирование туров онлайн

————————————————————————————

Поради туристам, на що звернути увагу в першу чергу, в подорожі в Барселону

Барселону ще називають «містом Гауді» — роботи цього архітектора залишили помітний слід в зовнішності міста. Знамениті палац Гуеля — один з перших будинків за проектом Гауді, і парк Гуель — «місто-сад», що поєднує в собі зелені зони та житлові будинки. Будинок Міла — «будинок без кутів», перша робота архітектора, включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І, звичайно ж, храм Святого Сімейства, будівництво якого зайняло більшу частину життя Гауді і продовжується до цих пір. Складність в тому, що до проекту немає креслень, тому роботи так затягнулися. Передбачувана дата їх закінчення — 2030 рік, а заклали храм ще в 1882 році. Варто також оглянути іншу церкву — собор Святого Хреста і Святої Евлалій, 13 століття будівлі.

Він знаходиться в Готичному кварталі — історичному районі міста, де збереглася забудова 14-16 століть, часів, коли Каталонія входила в імперію Арагон. Там же розташований королівський палац і однойменна площа із забудовою в стилі неокласицизму, залишки Римської стіни і арт-кабаре «Чотири коти», де бував Пабло Пікассо. Без вечірньої прогулянки по цьому району не можна вважати поїздку в Барселону повноцінною. Любителям спорту буде цікава Олімпійське село, побудована до Ігор 1992 року, особливо виділяються два хмарочоси. Для футбольних фанатів обов’язковий пункт — музей клубу «Барселона». Культурна програма буде неповною без відвідин Національного музею мистецтва, палацу музики і театру Каталонії. З дітьми потрібно сходити в зоопарк, якому вже більше ста років, подивитися на унікальних тварин — іберійської свині, курку Прата, каталонського осла.

Вони водяться тільки в цьому районі Іспанії. Захоплюючою пригодою обернеться підйом на вершину Тібідадо — до неї добираються на фунікулері. А з гори відкривається прекрасний вид на все місто. Також там працює парк атракціонів, побудовані більше сотні років тому. Особливо захоплюючим для дослідження стане інший парк — «Лабіринт Орта», організований в кінці 18 століття. Там є справжній лабіринт із кущових рослин, влітку в парку проводять концерти класичної музики.

Каса Бальо Гауді

————————————————————————————-

Add a Comment