Хостели в Барселоні

Хостели в Барселоні

Save on your hotel - roomguru.ruБарселона — місто, в який люблять приїжджати не лише туристи, але й архітектори з усього світу. Різноманітність архітектурних стилів і оригінальні споруди Антоніо Гауді є пам’ятками, цікавими не тільки звичайним мандрівникам, а й фахівцям.

Найбільш бюджетним варіантом житла в Барселоні є хостели. Вони припускають бронювання місця в загальній кімнаті, проте в деяких хостелах Барселони є можливість забронювати індивідуальний номер. При проживанні в загальній спальні доведеться задовольнятися спільною ванною кімнатою, бронювання індивідуального номера дозволить користуватися власною ванною.

Хостели, як і готелі Барселони, розташовані в різних частинах міста. Ви можете знайти їх як в Старому кварталі, так і в районі Ещампле. Тому можна підібрати місце проживання біля улюблених пам’яток.

Особливістю хостелів є наявність загальної кухні, на якій кожен постоялець може приготувати вранці чай або кава, а також приготувати собі сніданок. При цьому деякі хостели самі організують сніданок постояльцям, включаючи його в рахунок за проживання.

Вечора після довгих прогулянок по місту можна провести в холі, де є телевізор з супутниковими каналами. Тут же можна обговорити всі новини з сусідами по кімнаті і познайомитися з людьми з різних країн світу. До речі, персонал хостелів нерідко говорить на декількох європейських мовах.

Практично повсюдно проведений інтернет або мається бездротова мережа Wi-Fi, однак іноді за користування беруть окрему плату. У число додаткових послуг може входити пральня, організація екскурсій і т.д.

Хостел в Барселоні

————————————————————————————-

Add a Comment