Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Save on your hotel - roomguru.ruЗ аеропорту Барселони, що знаходиться в 10 кілометрах від міста, можна дістатися досить швидко. І поради будуть такими. Від кожного з двох терміналів ходять автобуси-експреси Aerobus — їх номери відповідають номеру терміналу. Перший рейс відправляється о 6 ранку, останній — о першій годині ночі.

В дорозі всього три зупинки, що дозволяє доїхати до столиці Каталонії за півгодини. Ходять автобуси кожен п’ять-десять хвилин, поїздка обійдеться в 5 євро. Якщо ви приїхали на термін до 9 днів, то можна придбати квиток «туди-назад» за спеціальною ціною. Від аеропорту ходять і звичайні, міські автобуси — дещо рідше, раз на 20 хвилин. Вони роблять багато зупинок, тому до Барселони на них їхати довше, але дешевше — квиток коштує 1,40 євро. У нічний час, коли експреси не ходять, вони можуть стати виходом із ситуації. І на цих маршрутах діє єдині квиток на міський транспорт T10 — його варто купити, якщо ви приїхали на кілька днів. По ньому можна буде користуватися громадським транспортом у самій Барселоні — до десяти поїздок в день. Він також стане в нагоді, якщо ви вирішите їхати з аеропорту на потязі. Він відходить від перону неподалік від другого терміналу (від першого до місця відправлення електрички потрібно їхати на автобусі).

Потяги ходять з інтервалом у півгодини, до каталонської столиці вони вас доставлять за 25 хвилин. З проїзним Т10 вам не доведеться платити за прохід в метро на станції, найближчої до зупинки цієї електрички. Квиток на сам поїзд коштує 3 євро. Але якщо у вас буде спеціальна Barcelona Card, то поїздка обійдеться безкоштовна. Цю карту можна придбати прямо в аеропорту, вона дає ще ряд переваг — проїзд на будь-якому виді міського транспорту, знижки при відвідуванні музеїв та інших визначних пам’яток, а також 20% знижка на експрес-автобус з аеропорту.

Можна скористатися й послугами таксі — це обійдеться приблизно в 25 євро. Або орендувати автомобіль прямо в аеропорту.

Barcelona Card

————————————————————————————-

Add a Comment